ASUS LCD VZ27EHF 27" Full HD 100Hz IPS Frameless Eye Care Gaming
Kód: MNAS90LM07B0B01470Detailní popis produktu
ASUS VZ27EHF Eye Care Gaming Monitor – 27 palců Full HD (1920 x 1080), IPS, Frameless, 100Hz, Adaptive-Sync, 1ms MPRT, HDMI, Low Blue Light, Flicker Free, Wall Mountable 27-inch Full HD (1920 x 1080) IPS gaming monitor se stylovým ultra-slim profilem pouze 6.5mm SmoothMotion 100Hz refresh rate and 1ms MPRT delivers a bezešvé, tear-free visual experience by enabling VRR (variable refresh rate) VESA wall-mountable to save on desktop space TUV Rheinland Certification pro Flicker-free a nízký Blue Light technology k zajištění a komfortní viewing experience VZ27EHF Display Panel Size (inch) : 27 Aspect Ratio : 16:9 Display Viewing Area (H x V): 597.89 x 336.31 mm Display Surface : Non-Glare Backlight Type : LED Panel Type : IPS Viewing Angle (CR?10, H/V): 178°/178° Pixel Pitch : 0.311mm Resolution : 1920x1080 Brightness (Typ.) : 250cd/? Contrast Ratio (Typ.) : 1300:1 Display Colors : 16.7M Response Time : 1ms MPRT Refresh Rate (Max) : 100Hz Flicker-free : Yes Video Feature Trace Free Technology : Yes SPLENDID Technology : Yes Color Temp. Selection : Yes(4 modes) GamePlus : Yes QuickFit : Yes HDCP : Yes, 1.4 VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) Motion Sync : Yes Low Blue Light: Yes Eye Care+ Technology : Yes I/O Ports HDMI(v1.4) x 1 Signal Frequency Digital Signal Frequency : HDMI: 30~110 KHz (H)/48~100 Hz (V) Power Consumption Power Consumption : <21W Power Saving Mode: < 0.5W Power Off Mode: <0.3W Voltage: 100-240V, 50/60Hz Mechanical Design Tilt : Yes (+23° ~-5°) VESA Wall Mounting: 75x75mm Kensington Lock : Yes Dimensions (Esti.) Phys. Rozměr (W x H x D) : 61.23 x 43.35 x 20.98 cm (24.11" x 17.07" x 8.26") Phys. Dimension bez Stand (W x H x D): 61.23 x 35.67 x 3.85 cm (24.11" x 14.04" x 1.52") Box Dimension (W x H x D): 67.80 x 53.20 x 12.40 cm (26.69" x 20.94" x 4.88") Weight (Esti.) Net Weight : 3.5 kg (7.72 liber) Net Weight without Stand : 3.1 kg (6.83 lbs) Gross Weight : 5.19 kg (11.44 lbs) Accessories (vary by regions) HDMI kabel Power adaptér Power cord Quick start guide Warranty Card Certificate Energy Star EPEAT Bronze TÜV Flicker-free TÜV Low Blue LightDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 4711387194225 |
| EPREL ID: | 1673606 |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Určení: | Herní |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Kategorie: | Monitory |
| DVI: | Ne |
| Odezva [ms]: | 1 |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Zakřivení: | Ne |
| Širokouhlý: | Ano |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| HDMI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
