BERMUDA RV10
Kód: 16197Detailní popis produktu
Řada Bermuda je k dispozici ve dvou velikostech, na 10 nebo 13 vaniček na zmrzlinu (365 x160 x120 mm), které nejsou součástí. Distributor je vybaven ventilovaným chlazením, které zajišťuje, že zmrzlina bude mít ideální teplotu pro servírování. Navíc je distributor vybaven samostatným chlazeným úložným prostorem. Distributory Bermuda mají oblé sklo, které je elegantní, praktické a především vyhřívané, což zabraňuje rosení.dokonalá distribuce teploty|vyhřívané sklo zabraňující kondenzaci|vhodné pro 5l vaničky na zmrzlinu (nejsou součástí)|vnitřní LED osvětlení s vypínačem|digitální termostat a teplotní displej|snadno přístupný úložný prostor|noční roleta pro udržení teploty|ventilované chlazení|automatické odmrazování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Distributory zmrzliny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| Hmotnost: | 200 kg |
| EAN: | 5708181212087 |
| Hrubá / čistá váha: | 200 / 180 kg |
| Exteriér: | Šedá |
| Interiér: | Bílá lakovaná ocel |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 16 ks |
| GTIN / EAN: | 5708181212087 |
| Teplotní rozsah: | -20 až -14 °C |
| Hrubý / čistý objem: | 300 / 255 l |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Typ odtávání: | Automatické, horkými parami |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 130 g |
| Max. podmínky okolí: | +30°C, 55% RH |
| Příkon: | 770 W |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost: | 54 dB(A) |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1340 x 800 x 1343 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 1200 x 517 x 232 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1410 x 860 x 1466 mm |
| Výstavní plocha: | 0.59 m² |
| Klimatická třída: | 4 |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Zámek: | Ne |
| Typ chlazení: | Ventilované |
| Termometr: | Ano |
| Energetická třída: | E |
| EPREL No: | 1109069 |
| Roční spotřeba: | 8103 kWh/rok |
| Denní spotřeba: | 22.2 kWh/24h |
| EEI: | 51.6 % |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
