Dell Pro 13 Plus PB13250/U7 268V/32GB/512GB SSD/13.3"FHD+/IR CAM/FPR/SCR/3 Cell/65W/WLAN/VPRO/BKKLIT KB/W11PRO/3Y PS/3Y PS
Kód: NBDE-HPN0GDetailní popis produktu
Dell Pro 13 PlusPracujte kdekoli na nejkrásnějších noteboocích firemní třídy na světě[1] se vylepšeným designem a výkonnou umělou inteligencí s Intel® Core ™ Ultra (řada 2).Světlo a tenký počítač Dell Pro 13 Plus je vybaven hliníkovým horním krytem a odpočinku dlaní pro elegantní vzhled a příjemný pocit, stejně jako pro větší ochranu, ať jste kdekoli. Odolný a krásný design společnosti Dell Pro 13 Plus odolává přísným testům podle standardu MIL-STD, což zajišťuje spolehlivost všech obchodních počítačů. Díky extrémně klidnému tepelnému designu můžete pracovat bez rozptýlení.Technické parametryProcesor: Intel® Core ™ Ultra 7 268V VPRO® (8 jádra, 8 vláken, až 5,0 GHz, 12 MB mezipaměť)Paměť: 32 GB: LPDDR5X, 8533 MT/S (na palubě)Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (angličtina, česká, maďarština, polská, slovenská)Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIE GEN4 NVME, SSD Displej: 13.3", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Non-Touch, Ag, 300 Thread, 45# i6per# ntscGrafická karta: Intel Arc GraphiWebkamera: barevná infračervená kamera 5MP + mikrofonPřipojení: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrátová kartaBaterie a napájení: 3-buněčná lithium-iontová baterie (55 wh), 65 W adaptér (USB-C)Barva: Stříbro (hliník)Vybavení a příslušenstvíKlávesnice: Bedowed klávesnice Česká/slovenská-žádná numerická klávesniceČtečka inteligentních karet s NFC: AnoČtečka otisků prstů: AnoThunderbolt 4: AnoVPRO: AnoEthernet Port RJ-45: NeWWAN: Ano-příprava na modemyPřipojení2x Port Thunderbolt 4 s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu/USB typu C/USB4/dodávka napájení1x USB 3.2 Gen 1 Port s technologií PowerShare1x port USB 3.2 1. generace1x Universal Audio Port1x Port HDMI 2.11x slot pro bezpečnostní zámek klínuRozměry a hmotnostRozměry: Výška: 19,78 mm, šířka: 300,00 mm, hloubka: 215,00 mm Hmotnost: 1,23 kgZaručují 3 roky Proupport příští pracovní den na místě servisní služby do druhého pracovního dneSlovenská republika:Technická podpora Dell: +421 2 5750 83 03Dell Proupport Hotline: +421 2 5750 69 81Česká republika:Technická podpora Dell: +420 225 772 711Společnost Dell Proupport Česká republika: +420 225 772 969Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 2.56 kg |
| EAN: | 5397184949924 |
| Další porty: | Thunderbolt |
| USB 3.x: | Ano |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ paměti: | LPDDR5xX |
| Typ úložiště: | SSD |
| Max. výdrž baterie [hod]: | 18 |
| Typ notebooku: | Ultrabook |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Typ procesoru: | Intel Ultra 7 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Kapacita paměti [GB]: | 32 |
| Čtečka smart karet: | Ano |
| Hmotnosť netto [kg]: | 1,3 |
| Určení: | Kancelářský |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Kategorie: | Notebooky |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Dokovací konektor: | Ano |
| Frekvence paměti [MHz]: | 8533 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Uhlopříčka: | 13,3" |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Typové označení / Modelová řada: | Dell Pro Plus |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Voliteľné |
| HDMI: | Ano |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Doplňující informace: | Hliník |
| TPM modul: | Ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| DisplayPort: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro, Copilot+ PC |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| LAN (RJ-45): | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
