Dell Pro 15 Essential PV15250/I5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6"FHD/Intel UHD/FPR/3CELL/65W/WLAN/Backlit KB/W11 Pro/3Y PRSP
Kód: NBDE-5TR1TDetailní popis produktu
Dell Pro 15 Essential PV15250Technické parametryProcesor: 13. generace Intel® Core ™ I5-1334U (10 jádra, až 4,60 GHz)Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/SOperační systém: Windows 11 ProKapacita disku: 512 GB M.2 PCIE NVM SILT STATE DRIVEDisplej: 15,6", non-dotyk, FHD, 120Hz, WVA, IPS, Anti-Glare, 250 NITSGrafická karta: Intel® UHD grafikaWebCamor: 720p při 30 FPS HD RGB kameře, jeden integrovaný mikrofonPřipojení: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, Mu-Mimo, Bluetooth® 5.3 bezdrátová kartaBaterie a napájení: 3-známé, 41Wh, Adaptér odolný proti střídavě 65 W, 4,5 mm barel, E4Barva: uhlíková černá (plast)Vybavení a příslušenstvíKlávesnice: česká/slovenská klávesnice podsvícení-numerická klávesniceČtečka inteligentních karet s NFC: NeČtečka otisků prstů: AnoThunderbolt 4: Ne.VPRO: Ne.Ethernet Port RJ-45: NeWWAN: Ne.Připojení1 port USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)1 port USB 2.0 (480 Mbps) 1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) DATY TYPE-C® pouze port (pouze pro počítače s procesory 13. Gen Intel® Core ™)1 Universal Audio Port1 HDMI 1.4 Port (maximální rozlišení podporované přes HDMI je 1920x1080 @60Hz.1 Port Power-adapter1 slot SD-kartyRozměry a hmotnostRozměry: Výška: 16,96-18,99 mm, šířka: 358,50 mm, hloubka: 235,56 mmHmotnost: cca. 1,90 kgZaručují 3 roky Proupport příští pracovní den na místě servisní služby do druhého pracovního dneDoplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| EAN: | 5397184978030 |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Uhlopříčka: | 15,6" |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Kapacita paměti [GB]: | 16 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Typové označení / Modelová řada: | Dell Pro |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB-C: | Ano |
| Typ úložiště: | SSD |
| Určení: | Kancelářský |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kategorie: | Notebooky |
| HDMI: | Ano |
| Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| USB 2.0: | Ano |
| Hmotnost [g]: | 1,9 |
| USB 3.x: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Další porty: | Line In/Out (Combo Jack) |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Dokovací konektor: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
