Dell Pro 15 Essential PV15255/R5-7520U/8GB/512GB SSD/15.6"FHD/RADEON 610M/FGRPR/3 Cell/65W/WLAN/BCKLT. KB | W11PRO/3Y PS
Kód: NBDE-N2CD9Detailní popis produktu
Dell Pro 15 Essential PV15255 Technické parametry Procesor: AMD Ryzen™ 5 7520U s Radeon™ 610M Paměť: 8 GB: LPDDR5, 5500 MT/s (onboard) Operační systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512 GB M. 15.6", Non-Touch, FHD, 120Hz, WVA, IPS, Anti-Glare, 250 nýtů Grafická karta: AMD Radeon™ 610M Webkamera: 720p at 30fps HD RGB fotoaparát, Single integrated microphone Připojení: Realtek Wi-Fi 18, 5TL MU-MIMO, Bluetooth® wireless card Baterie a napájení: 3článková, 41Wh, AC odolný adaptér 65 W, 4,5 mm barel, E4 Barva: Carbon Black (Plastic) Výbava a příslušenství Klávesnice: klávesnice Česká/Slovenská podsvícená-numerická klávesnice Smart Card Reader s NFC: ne Čtečka otisku prstu: port RJ-45: ne WWAN: Ne Konektivita 1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port 1 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port (data only) 1 USB 2.0 (480 Mbps) port 1 Universal audio jack 1 HDMI 1.4 port 1 power-adapter port 1 SD-card slot Rozměry a hmotnost Rozměry: Výška: 16,96-18,99 mm, Šířka: 358,50 mm, Hloubka: 235,56 mm Hmotnost: cca 1,90 kg Záruka 3 zákazníka do druhého pracovního dneDoplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| EAN: | 5397184977675 |
| Typ paměti: | LPDDR5 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 5 |
| Barva: | Černá |
| Kategorie: | Notebooky |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Hmotnost [g]: | 1,9 |
| Kapacita paměti [GB]: | 8 |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| Další porty: | Line In/Out (Combo Jack) |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typové označení / Modelová řada: | Dell Pro |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Určení: | Kancelářský |
| Uhlopříčka: | 15,6" |
| USB 3.x: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ úložiště: | SSD |
| Dokovací konektor: | Ne |
| DisplayPort: | Ne |
| USB 2.0: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
