Deska indukční Kluge KPI6032BP
Kód: 110975Detailní popis produktu
Indukční varná deska s šířkou 60 cm; Povrch z matného skla v černém provedení ComfortMat s červeným LED podsvícením; Dotykové ovládání s plynulým posuvníkem výkonu, Multi Slider Control; 9 stupňů nastavení výkonu; 4 nezávislé varné zóny: levá přední 190×190 mm /1,5/Boost 1,8/Power Boost 2,0 kW, levá zadní 190×190 mm /2,0/Boost 2,4/Power Boost 2,8 kW, pravá zadní 180 mm /1,8/Boost 2,0/Power Boost 2,4 kW, pravá přední 160 mm /1,2/Boost 1,3/Power Boost 1,5 kW; 1x Flex zóna; 5 funkcí vaření; Funkce Smart pause umožňuje dočasné pozastavení výkonu všech aktivních zón; Detekce nádobí; Dětský zámek; Automatická ochrana vypnutí; Indikace zbytkového tepla; Časovač pro automatické vypnutí nebo použití jako minutka, max. 99 minut; Celkový příkon: 7,2 kW (power management 2,8 / 4,5 / 6,0 / 7,2 kW); Rozměry (VxŠxH): 5,8 x 59 x 52 cm
- Indukční varná deska s šířkou 60 cm
- Povrch z matného černého skla ComfortMat s červeným LED podsvícením
- 4 varné zóny ● 1x Flex zóna
- Dotykové ovládání s plynulým posuvníkem výkonu
- 9 stupňů nastavení výkonu ● Boost a Power Boost
- 5 funkcí vaření ● Funkce Smart pause
- Časovač s možností nastavení až do 99 min
- Upozornění na zbytkové teplo ● Dětský zámek
- Detekce nádobí ● Funkce bezpečnostního vypnutí
- Celkový příkon: 7,2 kW ● Power management: 2,8 / 4,5 / 6,0 / 7,2 kW
- Rozměry (VxŠxH): 5,8 x 59 x 52 cm
Boost
Funkce Boost: Rychlost na dosah ruky.Řízení spotřeby varných desek
Varné desky umožňující uživatelské nastavení limitu příkonu.ComfortMat™
Technologie ComfortMat™ s matným černým sklem ANTI SCRATCH spojuje prémiovou eleganci s mimořádnou odolností – minimalizuje odlesky, nezachytává otisky a zachovává dokonalý vzhled i při každodenním intenzivním používání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 8588008219423 |
| Barva: | černá barva |
| Typ varné desky: | Indukční |
| Povrch: | Sklo |
| Hrany desky: | Rovné hrany |
| Celkový příkon: | 7 200 W |
| Varné zóny: | Indukční |
| Počet varných zón / hořáků: | 4 |
| Flexi zóna: | Ano |
| Levá přední zóna: | 19x19 /1500/Boost 1800/Power Boost 2000 |
| Levá zadní zóna: | 19x19 /2000/Boost 2400/Power Boost 2800 |
| Pravá přední zóna: | 16 /1200/Boost 1300/Power Boost 1500 |
| Pravá zadní zóna: | 18 /1800/Boost 2000/Power Boost 2400 |
| Typ ovládání desky: | Dotykové s posuvníkem pro nastavení výkonu |
| Umístění ovládacího panelu: | Čelní |
| Displej: | LED (s červeným podsvícením) |
| Funkce PerfectSensor s teplotní sondou: | Ne |
| Autolink: | Ne |
| Hob to Hood: | Ne |
| Počet stupňů nastavení výkonu: | 9 |
| Časovač varných zón: | Ano |
| Booster: | Ano |
| Počet přímých vstupů: | 4 |
| Udržování v teple: | Ano |
| Bezpečnostní vypínač: | Ano |
| Indikace zbytkového tepla varných zón: | Ano, samostatná pro každou varnou zónu |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Možnost zapuštění varné desky do pracovní desky: | Ne |
| Dodávaná s napájecím kabelem: | Ano |
| Elektrické připojení: | 400 V / 50 Hz / 2 x 16 A |
| Připojení: | Dvoufázové |
| Délka napájecího kabelu: | 105 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Výška: | 5,8 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Hmotnost: | 8,1 kg |
| Šířka v balení: | 65 cm |
| Výška v balení: | 11,5 cm |
| Hloubka v balení: | 57 cm |
| Hmotnost v balení: | 9,5 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H): | 56,5 x 49,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
