FIJI 7
Kód: 20363Detailní popis produktu
Hledáte kvalitní distributor kopečkové zmrzliny, který nebude zabírat ve vaší malé kavárně nebo obchodě příliš mnoho místa? Už nemusíte, pořiďte si model FIJI. Tento distributor kopečkové zmrzliny je vybaven ventilovaným chlazením, které je ideální pro udržení kvality a konzistence vaší zmrzliny. S hloubkou pouhých 630 mm je tato virína na zmrzlinu kompaktní a ideální do menších prostor. Distributor je vhodný pro GN na zmrzlinu 360 x 165 x 120 mm, které nejsou součástí.plně automatický provoz|ventilované chlazení|oblé předné sklo|vnitřní LED osvětlení s vypínačem|digitální termostat a teplotní displej|výklopné zadní krytí|vhodné pro 5l vaničky na zmrzlinu (nejsou součástí)|kolečka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Distributory zmrzliny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 7024100711200 |
| Hrubá / čistá váha: | 125 / 110 kg |
| Exteriér: | Bílá |
| Interiér: | Bílá |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 25 ks |
| GTIN / EAN: | 7024100711200 |
| Teplotní rozsah: | -18 až -14 °C |
| Hrubý / čistý objem: | / l |
| Typ odtávání: | Automatické, horkými parami |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 120 g |
| Max. podmínky okolí: | +40°C, 40% RH |
| Příkon: | 900 W |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1354 x 630 x 1247 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | x 340 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1458 x 703 x 1190 mm |
| Výstavní plocha: | 0.42 m² |
| Klimatická třída: | 5 |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Typ chlazení: | Ventilované |
| Termometr: | Ano |
| Energetická třída: | C |
| Roční spotřeba: | 3468 kWh/rok |
| Denní spotřeba: | 9.5 kWh/24h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
