HP EliteBook 640 G10, i3-1315U, 14.0" FHD, 8GB, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3
Kód: NBHP817W8EA-BCMDetailní popis produktu
Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core i3-1315U
Displej: 35,6 cm (14") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1080)
Paměť: 8 GB DDR4
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD
Grafická karta: Intel® UHD
• USB-C s Thunderbolt, USB 3.2, WiFi 6E, Bluetooth, LAN, HDMI, HD webkamera, čtečka otisků prstů, čtečka karet Smart Card, podsvícená klávesnice, celokovové šasi
Záruka: 3 roky s opravou na místě
Procesor, operační systém a paměť
Nainstalovaný operační systém
Windows 11 Pro 64-bit
Procesor
Intel® Core™ i3-1315U (až 4,50 GHz, vyrovnávací paměť 10 MB, 6 jader)
Raptor Lake
Čipová sada
Čipset je integrován s procesorem
Paměť
8 GB DDR4 3200 MHz (2× 4 GB)
Paměťové sloty
2 SODIMM
Maximální paměť
Možnost zvýšení na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk
512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Volný slot na další disk
Ne
Optická jednotka
neobsahuje
Grafické/Audio funkce
Grafická karta
Intel® UHD (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje
35,6 cm (14,0")
Rozlišení
1 920 × 1 080
Typ monitoru
Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare
250 nýtů (cd/m2), 45% NTSC
Zvuk
Integrované stereo reproduktory
Integrovaný mikrofon
Webová kamera
Webová kamera HD 720p s krytkou
Konektivita
Technologie bezdrátového připojení
Intel® AX211 WiFi 6E (2x2)
Bluetooth 5.3
Síťové rozhraní
Integrovaná gigabitová síťová karta Intel® I219-V
Rozšiřující sloty
Čtečka karet Smart Card
Porty a konektory
1× USB-C 4
-podpora Thunderbolt 4
-podpora DisplayPort 1.4
-přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
-napájení notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
-podpora DisplayPort 1.4
-přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
2× USB 3.2 Gen 1
1× kombinovaný port pro sluchátka/mikrofon
1× HDMI 2.1
1× RJ-45 (LAN)
Další informace
Klávesnice
Podsvícená klávesnice odolná vůči polití bez numerické části
Typ napájení
Síťový adaptér 65 W
Typ baterie
3-článková lithium-iontová baterie (51 Wh)
Výdrž baterie
14 hodin
Hmotnost výrobku
1,41 kg
Rozměry výrobku (š x h x v)
32,19 × 21,39 × 1,99 cm
Materiál
Celokovové šasi
Barva
Stříbrná
Co je v krabici
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení
Čtečka otisků prstů
Hardwarové vypnutí webové kamery (HP Privacy Camera)
Podpora modulu Trusted Platform Module (TPM 2.0)
Otvor pro bezpečnostní zámek (zámek je třeba zakoupit samostatně)
HP Tamper Lock
Obsahuje software
HP Quick Drop
HP Smart Support
HP Connection Optimizer
HP Power Manager
HP Hotkey Support
HP Support Assistant
HP Notifications
HP Privacy Settings
Záruka
3 roky pro spotřebitele ( 3 roky IČ ) s opravou na místě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| EAN: | 197497586374 |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 4,5 |
| Grafická karta: | Intel® UHD Graphics |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Barva: | Stříbrná |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Cache [MB]: | 10 |
| Uhlopříčka: | 14" |
| Typové označení / Modelová řada: | EliteBook |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Určení: | Kancelářský |
| Technologie displeje: | IPS |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Kategorie: | Notebooky |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Kapacita paměti [GB]: | 8 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ procesoru: | Intel Core i3 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ úložiště: | SSD |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| USB 3.x: | Ano |
| Hmotnost [g]: | 1,41 |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Čtečka smart karet: | Ano |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Celkový počet slotů: | 2 |
| Dokovací konektor: | Ne |
| TPM modul: | Ano |
| LAN (RJ-45): | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| USB-C: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| DisplayPort: | Ne |
| Frekvence paměti [MHz]: | 3200 |
| Počet osazených slotů: | 1 |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Ne |
| VGA: | Ne |
| Kensington lock: | Ano |
| Výrobce procesoru: | Intel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
