IC301SC+SO
Kód: 49742Detailní popis produktu
Distributory IC SC SO mají rovná posuvná víka, která chrání prostor se zmrzlinou před únikem chladu, která jsou navíc opatřena zámkem. Koše pro GN na zmrzlinu 360x165x120 mm nejsou součástí. Jejich skladba se liší dle délky distributoru. Model 201: 1x koš 3sekční (kód 14704), model 301:1x koš 3sekční (kód 14704) + 1x koš 2sekční (kód 14703), model 401: 1x koš 3sekční (kód 14704) + 2x koš 2sekční (kód 14703).přední oblé sklo|rovná posuvná prosklená víka se zámkem|úložný prostor pod koši|ideální pro reklamní polep|digitální teploměr|kolečka s brzdou|klimatická třída 5 - vysoký výkon i v teplém prostředí|Na objednávku: koše vhodné pro GN na zmrzlinu|tento model pojme sedm 5l plastových vaniček
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Distributory zmrzliny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| Hmotnost: | 116 kg |
| EAN: | 5708181733216 |
| Hrubá / čistá váha: | 116 / 107 kg |
| Exteriér: | Bílá |
| Interiér: | Bílá lakovaná ocel |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 64 ks |
| GTIN / EAN: | 5708181733216 |
| Teplotní rozsah: | -24 až -14 °C |
| Hrubý / čistý objem: | 296 / 255 l |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Typ odtávání: | Manuální |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 85 g |
| Příkon: | 141 W |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost: | 45 dB(A) |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 1010 x 630 x 1250 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 890 x 510 x 655 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 1100 x 750 x 1130 mm |
| Klimatická třída: | 5 |
| Kolečka: | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Zámek: | Ano |
| Typ chlazení: | Statické |
| Termometr: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| EPREL No: | 1764850 |
| Roční spotřeba: | 648 kWh/rok |
| Denní spotřeba: | 1.78 kWh/24h |
| EEI: | 40.3 % |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
