Infrasauna Vista V Lux
Kód: KD-V005LDetailní popis produktu
|
Každou saunu Belatrix si můžete dále nakonfigurovat a přizpůsobit svým požadavkům.
PRO VSTUP DO KONFIGURÁTORU VLOŽTE POŽADOVANOU INFRASAUNU DO KOŠÍKU.
Následně se Vám zobrazí veškeré možnosti rozšíření a doplňkového příslušenství.
V případě individuálních požadavků nás prosím kontaktujte.
|
Řada infrasauna Belatrix VISTA Lux představuje další vývojovou evoluci našeho úspěšného modelu Vista.
Největší změnou a přínosem pro Váš maximální komfort v ovládání a užívání infrasaun s přídomkem LUX, je jejich osazení Sadou pro dálkové ovládání. Prostřednictvím tohoto zářízení jste schopni VZDÁLENĚ ovládat veškeré funkce infrasauny. Nikoliv pouze topení, případně světlo ale veškeré funkce včetně Entertainmentu sauny. Více o Sadě pro dálkové ovládání infrasauny ZDE.
Infrasauna VISTA V LUX obsahuje:
Sada pro dálkové ovládání infrasauny
4 ks plněspektrálních zářičů + 7 ks karbonových zářičů
2 ks podlahového karbonového zářiče
Prodlouženou záruku na infrazářiče

Tato sada Vám umožní ovládat Vaší infrasaunu nejen prostřednictvím ovládacího panelu umístěného v infrasauně, ale také prostřednictvím nainstalované aplikace na Vašem chytrém zařízení s operačním systémem Android a iOS.
Prostřednictvím nainstalované aplikace můžete infrasaunu plnohodnotně ovládat.
Jsou zde obsaženy všechny ovládací prvky Sauna a Entertainment Modu.
Součástí sady je: ovládací panel, řídící jednotka
Více o Sadě pro dálkové ovládání infrasauny ZDE.
.jpg)





- Světelná čtecí lampička uvnitř kabiny
- Masivní konstrukce (síla dřevěného obkladu z je 7mm)


Standardní namontované plněspektrální zářiče z výroby jsou RedGlass Dark (v druhém kroku objednávky lze za zvýdněnou cenu vybrat a nechat si vyměnit Philips Vitae).
Pokud potřebujete poradit s výběrem našich saun a vhodných zářičů, můžete se podívat zde.
Prosíme před samotným objednáním o zvážení vybrané velikosti. Dodáváno bude jako rozložený polotovar v krabicích, na jednotlivé stěny + skleněná výplň. Rozměr největší, zadní stěny, je celková výška infrasauny a její šíře (-8 cm). Vše je vidět v montážním návodu níže.
Největší stěna infrasauny má rozměr 186 cm x 185 cm.
Maximální nosnost na jednu osobu je 110 Kg.
Návod ke stažení ZDE:
Infrasauna není určena ke komerčním účelům!
*Fotografie uvedené v popiscích mají ilustrační charakter. Zejména počet zářičů odpovídá příslušnému půdorysu dané infrasauny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sauny |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 180 kg |
| EAN: | 8596147001977 |
| Audio: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Hloubka: | 120 cm |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Ionizátor: | ano |
| LED světelná chromoterapie: | ano |
| Materiál: | Hemlock (kanadský jedlovec) |
| Max. teplota infrasauna: | 65 °C |
| Počet karbonových zářičů: | 7 Ks |
| Počet nožních karbonových zářičů: | 2 Ks |
| Počet osob: | 5 |
| Počet RedGlass: | 4 Ks |
| Sada vzdáleného ovládání: | Ano |
| Šířka: | 200 cm |
| Solná stěna: | Ne |
| Typ: | infrasauny |
| Typ topných panelů: | RedGlass + karbonové |
| Výkon infra zářičů: | 3550 W |
| Výška: | 190 cm |
| Záměna otevírání dveří: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
