DELL P2425 24" FHD+ (1920x1200) 100Hz, IPS, 300nit, 1500:1, 5ms, PIVOT, HDMI, DP, USB-C, VGA, Black, 3Y
Kód: DLL210BMJDDetailní popis produktu
Technologie podsvícení: LEDTechnologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 24.07
Rozlišení displeje: 1920 × 1200
Doba odezvy (ms): 5
Obnovovací frekvence (Hz): 100
Jas (cd/m2): 300
Kontrast (: 1): 1500
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 10
Výbava a funkce: domácnost; kancelář; stylový
Herní monitor: ne
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: pivot (otáčení panelu); výškové nastavení
Připojení: DisplayPort; HDMI; USB; USB-C; VGA
Spotřeba energie (W): 13.6
Prohnutý monitor: ne
Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva
Dell Professional P2425
LED monitor s úhlopříčkou 24,07" disponující rozlišením 1920 × 1200 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 10. Nabízí jas 300 cd/m2, kontrastní poměr 1500 : 1, dobu odezvy 8 ms a pokrytí 99 % sRGB barevné palety. Pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně zaručí skvělou viditelnost z jakéhokoliv úhlu. K dispozici jsou také tři porty USB 3.0 a univerzální port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 15 W. Potěší také výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot, která umožňuje otočení obrazovky o 90°.
Součástí balení je DisplayPort a USB kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo 225 308 649, popř. mobil 778 440 533, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 24,07"
Poměr stran: 16 : 10
Rozlišení: 1920 × 1200 px
Kontrastní poměr: 1500 : 1
Doba odezvy: 8 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× VGA, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× USB-C 3.2 Gen1
Barva: stříbrná–černá
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 4.660
Výška (cm): 36.40
Šířka (cm): 53.18
Hloubka (cm): 18.17
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 6.750
Výška (cm): 55.00
Šířka (cm): 59.00
Hloubka (cm): 25.00
EAN: 5397184821671
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 24.07", 1920 × 1200 WUXGA,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 5ms, jas 300cd/m2, kontrast 1500: 1,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 22,1" - 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.86 kg |
| EAN: | 5397184821671 |
| Barva: | černá barva, stříbrná barva |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1200 WUXGA |
| DisplayPort: | Ano |
| Určení: | Profesionální |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| DVI: | Ne |
| Odezva [ms]: | 5 |
| USB-C: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Úhlopříčka: | 24" |
| Barva: | Černá |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| VGA (D-SUB): | Ano |
| Kategorie: | Monitory |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
| USB 3.0: | Ano |
| EPREL ID: | 1870858 |
| Širokouhlý: | Ano |
| Zakřivení: | Ne |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Jas [cd]: | 300 |
| HDMI: | Ano |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Integrované reproduktory: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
