Gigabyte LCD GS27FA Gaming Monitor 27"FHD, IPS, 180Hz, AMD FreeSync Premium, 2xhdmi, DP
Kód: GGBGS27FADetailní popis produktu
Technologie podsvícení: LEDTechnologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 27
Rozlišení displeje: 1920 × 1080
Doba odezvy (ms): 1
Obnovovací frekvence (Hz): 180
Jas (cd/m2): 300
Kontrast (: 1): 1000
Barevná hloubka (bit): 8
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 9
Výbava a funkce: domácnost; Flicker-Free; HDR; stylový
Herní monitor: ano
Herní: ANO
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: filtr modrého světla
Připojení: DisplayPort; HDMI
Spotřeba energie (W): 23
Energetická třída 2021: E
Prohnutý monitor: ne
Provedení výrobku: černá barva
Technické parametry
Použití: Herní
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Úhlopříčka displeje ("): 27
Vlastnost: Rovný
Výbava: VESA montáž
HDMI počet: 2
HDMI verze: 2.0
DP počet: 1
DP verze: 1.4
Doba odezvy (ms): 1
Formát obrazovky: 16:9
Typ panelu: IPS
Jas (cd/m2): 300
Kontrast:1: 1 000
Obnovovací frekvence displeje (Hz): 180
Povrchová úprava displeje: Matný
Hmotnost (kg): 5
Standardní záruka (roky): 3
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: DisplayPort
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 5.000
Výška (cm): 44.70
Šířka (cm): 61.90
Hloubka (cm): 17.20
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 5.280
Výška (cm): 74.00
Šířka (cm): 49.00
Hloubka (cm): 15.50
EAN: 4719331859893
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 27", 1920 × 1080 Full HD,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 1ms, jas 300cd/m2, kontrast 1000: 1,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 4719331859893 |
| Barva: | černá barva |
| USB 3.0: | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Doplňující informace: | 180 Hz |
| Pivot: | Ne |
| DVI: | Ne |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| USB-C: | Ne |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| EPREL ID: | 1874524 |
| Zakřivení: | Ne |
| Určení: | Herní |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Jas [cd]: | 350 |
| Kategorie: | Monitory |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Odezva [ms]: | 1 |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Synchronizační technologie: | FreeSync |
| HDMI: | Ano |
| Širokouhlý: | Ano |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| DisplayPort: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
