HP EliteBook X G1i, U5-226V (40TOPS), 14 1920x1200/400n, 16GB, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3
Kód: 45029989Detailní popis produktu
NotebookHP EliteBook X G1i
Part number B9ZV0ET
Operační systém Windows 11 Pro
Procesor Intel U5-226V
Počet jáder procesoru 8
Základní frekvence procesoru 2,1 GHz
Frekvence procesoru boost 4,5 GHz
Operační paměť 16 GB
SSD Disk 512 GB
Úhlopříčka displeje 14"
Rozlišení panelu 1920x1200
Antireflexní
Svítivost 400 Nitů
Typ grafické karty integrovaná
Intel Arc 130V
Port pro sluchátka a mikrofon, podsvícená klávesnice
Wi-Fi 802.11be
Bluetooth 5.4
Počet USB-A: 1
Počet USB-C: 3
Thunderbolt
Kapacita baterie 68 Wh
Materiál konstrukce celokovový
Maximální příkon nabíječky 65 W
Barva stříbrná
Rozměry (VxŠxH): 21,99 x 31,39 x 1,49 cm
Hmotnost 1,18 KG
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 198990891323 |
| Výkon motoru: | Notebook |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Barva: | Stříbrná |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Cache [MB]: | 8 |
| Typ procesoru: | Intel Ultra 5 |
| VGA: | Ne |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1200 WUXGA |
| TPM modul: | Ano |
| Kensington lock: | Ano |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Čtečka smart karet: | Ne |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 4,5 |
| Celkový počet slotů: | 1 |
| Určení: | Kancelářský |
| USB 3.x: | Ano |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| DisplayPort: | Ne |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| HDMI: | Ano |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Voliteľné |
| Technologie displeje: | IPS |
| Typ paměti: | LPDDR5xX |
| Kategorie: | Notebooky |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet osazených slotů: | 1 |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| Hmotnost [g]: | 1,25 |
| Frekvence paměti [MHz]: | 8533 |
| Uhlopříčka: | 14" |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Typ úložiště: | SSD |
| Kapacita paměti [GB]: | 16 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Dokovací konektor: | Ne |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Typové označení / Modelová řada: | EliteBook |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
