HP EliteBook Ultra G1i, U5-226V (40TOPS), 14 2880x1800/OLED/400n/120Hz, 16GB, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3
Kód: 45029488Detailní popis produktu
NotebookHP EliteBook Ultra G1i Blue
Part number B9ZU6ET
Operační systém Windows 11 Pro
Procesor Intel U5-226V
Počet jáder procesoru 8
Základní frekvence procesoru 2,1 GHz
Frekvence procesoru boost 4,5 GHz
Operační paměť 16 GB
SSD Disk 512 GB
Úhlopříčka displeje 14"
Rozlišení panelu 2880x1800
Typ displeje OLED, lesklý
Svítivost 400 Nitů
Obnovovací frekvence 120 Hz
Typ grafické karty integrovaná
Intel Arc 130V
Port pro sluchátka a mikrofon, podsvícená klávesnice, čtečka otisku prstů
Wi-Fi 802.11be
Bluetooth 5.4
Počet USB-A: 1
Počet USB-C: 3
Thunderbolt
Kapacita baterie 64 Wh
Materiál konstrukce celokovový
Barva modrá
Rozměry (VxŠxH): 21,72 x 31,37 x 1,21 cm
Hmotnost 1,19 KG
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.32 kg |
| EAN: | 198990891224 |
| Výkon motoru: | Notebook |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Celkový počet slotů: | 1 |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Kensington lock: | Ano |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Uhlopříčka: | 14" |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Barva: | Stříbrná |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Ne |
| Typ procesoru: | Intel Ultra 5 |
| Technologie displeje: | IPS |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
| Počet osazených slotů: | 1 |
| USB 2.0: | Ne |
| Frekvence paměti [MHz]: | 8533 |
| TPM modul: | Ano |
| Kategorie: | Notebooky |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 4,5 |
| Typ paměti: | LPDDR5xX |
| VGA: | Ne |
| Max. rozlišení: | 2.8K (2880x1800) |
| Čtečka smart karet: | Ano |
| Typ úložiště: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| DisplayPort: | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Dokovací konektor: | Ne |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Hmotnost [g]: | 1,2 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Určení: | Kancelářský |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Kapacita paměti [GB]: | 16 |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Cache [MB]: | 8 |
| USB 3.x: | Ano |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Typové označení / Modelová řada: | EliteBook |
| Výrobce procesoru: | Intel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
