HP EliteBook X Flip G1i, U5-228V (40TOPS), 14 1920x1200/400n/Touch, 32GB, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3
Kód: 45029490Detailní popis produktu
NotebookHP EliteBook X Flip G1i Blue
Part number B9ZU8ET
Operační systém Windows 11 Pro
Procesor Intel U5-228V
Počet jáder procesoru 8
Základní frekvence procesoru 2,1 GHz
Frekvence procesoru boost 4,5 GHz
Operační paměť 32 GB
SSD Disk 512 GB
Úhlopříčka displeje 14"
Rozlišení panelu 1920x1200
Typ displeje IPS, Antireflexní
Svítivost 400 Nitů
Typ grafické karty integrovaná
Intel Arc 130V
Port pro sluchátka a mikrofon, podsvícená klávesnice
Wi-Fi 802.11be
Bluetooth 5.4
Počet USB-A: 1
Počet USB-C: 3
Thunderbolt
Kapacita baterie 68 Wh
Barva modrá
Rozměry (VxŠxH): 21,99 x 31,39 x 1,47 cm
Hmotnost 1,4 KG
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.13 kg |
| EAN: | 198990891262 |
| Výkon motoru: | Notebook |
| USB-C: | Ano |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
| Barva: | Modrá |
| Celkový počet slotů: | 1 |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 4,5 |
| Počet osazených slotů: | 1 |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Kategorie: | Notebooky |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Počet pevných disků: | 1 |
| TPM modul: | Ano |
| Kapacita paměti [GB]: | 32 |
| Dokovací konektor: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Typ procesoru: | Intel Ultra 5 |
| Cache [MB]: | 8 |
| Technologie displeje: | IPS |
| Kensington lock: | Ano |
| Frekvence paměti [MHz]: | 8533 |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Typ úložiště: | SSD |
| Konvertibilita: | Otočiteľný |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Ano |
| Určení: | Kancelářský |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| VGA: | Ne |
| Typ paměti: | LPDDR5xX |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Ano |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| USB 3.x: | Ano |
| DisplayPort: | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Čtečka smart karet: | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| Uhlopříčka: | 14" |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Typové označení / Modelová řada: | EliteBook |
| Hmotnost [g]: | 1,47 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
