HP Elitebook 6 G1a 14, Ryzen 5220, 14.0 1920x1200 UWVA/300n, AMD Radeon 740M, 16GB/DDR5, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3
Kód: HPP9M4J5AT2Detailní popis produktu
Počet jader: šestijádrovýProcesor: AMD Ryzen 5
Označení procesoru: 220
Frekvence procesoru (MHz): 3 200 (3,2 GHz)
Frekvence procesoru (maximální) (MHz): 4900
Úhlopříčka displeje ("): 14
Typ displeje: antireflexní
Rozlišení displeje (bodů): 1920 × 1200
Dotykový displej: ne
Obnovovací frekvence (Hz): 60
Svítivost (nit): 300
Velikost paměti RAM (GB): 16
Typ paměti: DDR5
Frekvence paměti (MHz): 5 600
Typ úložiště: SSD
Kapacita úložiště (GB): 512
Celková kapacita úložiště: 512
Typ optické mechaniky : bez optické mechaniky
Typ grafické karty: sdílená paměť
Výrobce grafické karty: AMD
Grafická karta: Radeon 740M
Velikost paměti VGA: -
Konektivita: Bluetooth; RJ45/LAN; Wi-Fi
Operační systém: Microsoft Windows 11 Pro
Čtečka otisku prstů: ANO
Výbava: HDMI výstup; klávesnice odolná proti polití; kovové šasi; podsvícená klávesnice; Thunderbolt 4; webkamera
Počet USB konektorů: 2× USB 3.0; 2× USB-C
Další porty: 1× audio vstup / výstup combo 3,5mm Jack
Typ baterie: Li-Pol
Počet článků baterie: 3
Typ zařízení : cestovní; klasický notebook; multimediální; stylový
Herní: NE
Barva notebooku: stříbrná barva
Exkluzivně v Datartu: NE
Provedení výrobku: stříbrná barva
HP EliteBook 6 G1ah 14"
certifikace TCO
teplotní senzor
Hallův senzor
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6 jader, 12 vláken, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 35,6cm (14") IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory; integrované mikrofony
Web kamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Klávesnice: podsvícená odolná proti polití
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: Realtek RTL8111HSH-CG GbE
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájený)
2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí signálu 40 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Ostatní porty:
1× HDMI 2.1
1× RJ-45
1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
1× slot pro bezpečnostní zámek
1× čtečka čipových karet
Baterie: 3článková lithium-iontová polymerová HP s dlouhou výdrží, 56Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: světlestříbrná (Pike silver)
Rozměry: 318,6×224,3×17mm
Hmotnost: 1,4kg
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.400
Výška (cm): 1.70
Šířka (cm): 31.86
Hloubka (cm): 22.43
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 3.000
Výška (cm): 7.00
Šířka (cm): 45.00
Hloubka (cm): 35.00
EAN: 0199251925788
Záruční doba: 36 měsíců
Notebook R5--220 - (3,2GHz) (maximální až 4,9GHz), 1920 × 1200 WUXGA , RAM 16GB, SSD 512GB, , bez optické mechaniky, AMD Radeon 740M, Čtečka otisku prstů, Microsoft Windows 11 Pro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 199251925788 |
| Barva: | stříbrná barva |
| Operační systém: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Počet jader: | šestijádrový |
| Úhlopříčka displeje: | 14 |
| Celková kapacita úložiště: | 512 |
| Dotykový displej: | Ne |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Typ optické mechaniky: | bez optické mechaniky |
| Typ úložiště: | SSD |
| Typ zařízení: | Cestovní; Klasický notebook; Multimediální; Stylový |
| Frekvence paměti [MHz]: | 5600 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Ano |
| Cache [MB]: | 16 |
| VGA: | Ne |
| Hmotnost [g]: | 1,4 |
| LAN (RJ-45): | Ano |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Technologie displeje: | IPS |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
| Celkový počet slotů: | 1 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| USB 3.x: | Ano |
| Typ úložiště: | SSD |
| Kensington lock: | Ano |
| Čtečka smart karet: | Ano |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen 5 |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Typové označení / Modelová řada: | EliteBook |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Voliteľné |
| Barva: | Stříbrná |
| USB 2.0: | Ne |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Dokovací konektor: | Ne |
| TPM modul: | Ano |
| Počet osazených slotů: | 1 |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Frekvence procesoru [GHz]: | 4,9 |
| Kapacita paměti [GB]: | 16 |
| Určení: | Kancelářský |
| Kategorie: | Notebooky |
| DisplayPort: | Ne |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Uhlopříčka: | 14" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
