SFI250B-CF VS
Kód: 41064Detailní popis produktu
Chladicí / mrazicí ostrovy pro supermarkety řady SFI-CF jsou k dispozici v několika barvách a díky oblým posuvným proskleným víkům nabízí skvělou prezentaci produktů v nich umístěných. Obsah je osvětlen LED osvětlením na zadní stěně ostrova. Nastavitelná falešná dna mezi přepážkami umožňují zvýšit výšku dna, aby ostrov vždy vypadal, že je plný produktů. Ideální pro supermarkety, obchody s potravinami, řeznictví apod. Pokud si vyberete model VS, ušetříte přibližně 20 % na spotřebě energie.snadné přepínání mezi chlazením a mrazením|energeticky úsporný invertorový kompresor|skvělá viditelnost produktů|posuvná oblá víka|ideální do kombinace s modely MTF nad ostrovem|nastavitelná falešná základna|vnitřní LED osvětlení|nárazové lišty|na objednávku spojovací sada pro sestavu ostrova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mrazicí a chladicí ostrovy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| Hmotnost: | 220 kg |
| EAN: | 5708181707781 |
| Hrubá / čistá váha: | 220 / 201 kg |
| Exteriér: | Černá |
| Interiér: | Bílá lakovaná ocel |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 16 ks |
| GTIN / EAN: | 5708181707781 |
| Teplotní rozsah: | -24 až -18 / -1 až +8 °C |
| Hrubý / čistý objem: | 1104 / 718 l |
| Nožky / nohy: | 6 nastavitelných noh |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Typ odtávání: | Automatické, horkými parami |
| Typ chladiva: | R290 |
| Množství chladiva: | 130 g |
| Max. podmínky okolí: | +25°C, 60% RH |
| Příkon: | 890 W |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost: | 48 dB(A) |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 2506 x 858 x 890 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 2370 x 720 x 627 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 2570 x 915 x 980 mm |
| Výstavní plocha: | 1.73 m² |
| Klimatická třída: | 3 |
| Vnitřní osvětlení: | LED horizontální |
| Typ chlazení: | Statické |
| Termometr: | Ano |
| Energetická třída: | C |
| EPREL No: | 1416037 |
| Roční spotřeba: | 2011.15 kWh/rok |
| Denní spotřeba: | 5.51 kWh/24h |
| EEI: | 23 % |
| Počet a typ vík: | 2 oblá posuvná prosklená víka |
| Divider System: | Ano |
| Počet přepážek: | 5 ks |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
