Alienware 25 320Hz Gaming Monitor-AW2525HM
Kód: MNDE-210-BRYJDetailní popis produktu
25palcový herní monitor s obnovovací frekvencí 320 Hz, rychlým IPS panelem, živými barvami a ultra plynulým obrazem. Displej Viditelná úhlopříčka: 24,5" Typ panelu: IPS Povrch displeje obrazovky: Úprava proti odleskům s tvrdým povlakem 3H Maximální přednastavené rozlišení: 1920 × 1080 až 320 Hz Pozorovací úhel: 178°/178° Rozteč 0,2829 mm Pixely na palec (PPI): 90 Kontrastní poměr: 1,000:1 Poměr stran: 16:9 Technologie podsvícení: Systém osvětlení okrajů LED Jas: 400 cd/m2 Doba odezvy: 0,5 ms TCO Certified: ne Konektivita Video porty 2x HDMI (HDCP 1.4 a 2.3) (podporuje až FHD 1920 × 1080, 255 Hz. 1x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4 a 2.3) (Podporuje až FHD 1920 × 1080, 320 Hz, HDR) USB porty 1x předřazený port USB 5 Gb/s typu B 1x navazující port USB 5 Gb/s typu A 1x navazující 1.2 Rozměry Výška se zataženým/vytaženým stojanem: 390,73 mm-500,73 mm Šířka se stojanem: 555,59 mm Výška bez stojanu: 329,50 mm Šířka bez stojanu: 555,59 mm Hloubka bez stojanu: 98,6 stojanu a kabely: 6,07 kg Napájení Požadované napětí: AC 100-240 V (50/60 Hz) Spotřeba energie při běžném provozu: 18,1 W Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,5 Watt Rozsah teplot Provozní: 0 °C Výškově nastavitelný stojan 110 mm Naklonění-5° až 21° Otáčení podle vodorovné osy-20°/+20° Otáčení podle svislé osy-90°/+90° Vesa uchycení 100 x 100 mm Záruka Typ: 3 roky Advanced Exchange Service and Limited Hard tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 22,1" - 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 8.68 kg |
| EAN: | 5397184962770 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| EPREL ID: | 2269431 |
| Odezva [ms]: | 0,5 |
| Úhlopříčka: | 24,5" |
| Integrované reproduktory: | Ne |
| Širokouhlý: | Ano |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Určení: | Herní |
| Pivot: | Ne |
| Kategorie: | Monitory |
| Zakřivení: | Ne |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Jas [cd]: | 400 |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Synchronizační technologie: | FreeSync |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| DisplayPort: | Ano |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| USB 3.0: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
