Dell 32 plus 4K monitor-S3225QS
Kód: MNDE-210-BQWPDetailní popis produktu
DisplejViditeľná uhlopriečka: 32"Typ panela: Vertical Alignment (VA)Povrch displeja obrazovky: Anti-glare s povrchovou úpravou tvrdosti 3HMaximálne prednastavené rozlíšenie: 4K UHD 3840 x 2160 at 120 HzPozorovací uhol: 178/178Rozteč pixelov: 0.18159 mm x 0.18159 mmPixely na palec (PPI): 163Kontrastný pomer: 1,500:1Pomer strán: 16:09Technológia podsvietenia: LED Edgelight SystemJas: 300 cd/m2Doba odozvy: 4 msTCO Certified: ÁnoVstavané reproduktory: Reproduktor 2 x 10 WKonektivita2x HDMI 2.1 (HDCP 1.4 a 2.2) (podporuje až UHD 3840 x 2160, 120 Hz, FRL, HDR, VRR podľa špecifikácie v HDMI 2.1)1x DisplayPort (HDCP 1.4 a 2.2)-Podporuje až UHD 3840 x 2160, 120 Hz, HDR, VRRRozmeryVýška so zatiahnutým/vytiahnutým stojanom: 445.74 mm-545.74 mmŠírka so stojanom: 712.54 mmHĺbka so stojanom: 221.84 mmVýška bez stojana: 412.77 mmŠírka bez stojana: 712.54 mmHĺbka bez stojana: 61.36 mmHmotnosť: 5.97 kg Hmotnosť so zostavou stojanu a káblami: 8.77 kgNapájaniePožadované napätie: AC 100-240 V (50/60 Hz)Spotreba energie pri bežnej prevádzke: 32 WSpotreba energie v pohotovostnom/spánkovom režime: 0.3 WattRozsah teplôtPrevádzkové: 0 °C-40 °CPrispôsobenieVýškovo nastaviteľný stojan 130 mmNaklonenie-5° až 21°Nastavenie sklonu-4° až 4°Vesa uchytenie-100 x 100 mmZárukaTyp: 3 roky Advanced Exchange Service and Limited Hardvér WarrantySlužba Advanced Exchange ServiceTento monitor je dodávaný s trojročnou výmennou servisnou službou Advanced Exchange Service. V prípade nutnosti vám počas trojročnej obmedzenej záruky na hardvér bude budúci pracovný deň zaslaný náhradný monitor.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 5397184962374 |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Energetická třída: | F |
| Pivot: | Ne |
| Širokouhlý: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| DisplayPort: | Ano |
| Max. rozlišení: | 3840 x 2160 4K UltraHD |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Kategorie: | Monitory |
| Doplňující Informace: | 120 Hz |
| Integrované reproduktory: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Technologie zobrazení (panel): | VA |
| USB 3.0: | Ne |
| Úhlopříčka: | 32" |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Odezva [ms]: | 4 |
| EPREL ID: | 2200407 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Určení: | Do domácnosti |
| Zakřivení: | Ne |
| Jas [cd]: | 300 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
