DELL Alienware 27 QD-OLED Gaming Monitor-AW2725DF-67.82cm
Kód: MNDE-210-BLHHDetailní popis produktu
Ponořte se do nádherného obrazu a vzrušující rychlosti s naším nejrychlejším herním monitorem QD-OLED s rozlišením QHD, obnovovací frekvencí 360 Hz a VESA DisplayHDR True Black 400. Displej Viditelná úhlopříčka: 26,7" Typ panelu: QD-OLED Povrch displeje obrazovky: Antireflexní Maximální přednastavené rozlišení: 2560 x 1440 360 Hz Pozorovací úhel: 178/178 Rozteč pixelů: 0,2292 mm x 0,2292 mm Pixely na palec (PPI): 111 Kontrastní poměr: 1 000 cd/m2 Poměr stran: 16:9 Jas: 1000 cd/m2 Doba odezvy: 0,03 ms Konektivita 2 x DP 1.4 (HDCP 1.4 a 2.3) (podporuje až QHD 2560 x 1440 360 Hz, HDR, VRR) 1 x HDMI 2.1 (HDCP 1.4 & 2.3) (podporuje až QHD 2560 x 1440 144 Hz TMDS, HDR, VRR podle specifikace v HDMI 2.1) 1 x výstupní port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) typu B 2 x vstupní porty USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) typu A 1 x vstupní port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) typu C s podporou nabíjení BC1.2 1 vstupní port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) typu A Rozměry Výška s vytaženým stojanem: 406,20 mm-516,20 mm Šířka se stojanem: 609,11 mm Hloubka se stojanem: 243,69 mm Výška bez stojanu: 359,00 mm Šířka bez stojanu: 609,11 mm Hloubka bez stojanu: 67,60 mm Hmotnost (pouze monitor – k zavěšení VESA): 4,3 kg Hmotnost (včetně balení): 6,7 kg Napájení Požadované napětí: AC 120-240 V (50/60 Hz) Spotřeba energie při běžném provozu: 27,6 Watt Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0.5 Watt Rozsah teplot Min Operating Temperature: 0 °C Max Operating Temperature: 40 °C Rozsah provozní vlhkosti 10-80% (non-condensing) Záruka Typ: 3letý Advanced Exchange Service a Premium Panel Exchange Přizpůsobení Výškově stavitelný stojan 0 mm až 110 mm Naklonění-5° až 21° Natočení-20° až 20° Otočení-90° až 90° Rozhraní pro montáž plochého monitoru VESA: 100 x 100 mm Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware iv případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 5397184821596 |
| Integrované reproduktory: | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Synchronizační technologie: | FreeSync |
| Odezva [ms]: | 0,1 |
| Zakřivení: | Ne |
| USB 3.0: | Ano |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Technologie zobrazení (panel): | OLED |
| Určení: | Herní |
| Kategorie: | Monitory |
| EPREL ID: | 1833147 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Širokouhlý: | Ano |
| Max. rozlišení: | 2560x1440 QHD |
| Jas [cd]: | 1000 |
| Vlastnosti displeje: | Antireflexní |
| USB-C: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| HDMI: | Ano |
| DisplayPort: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
