DELL P2424HT IPS Touch, FHD, 5ms 300cd, USB-C Hub, HDMI, DP, LAN, Repro, 3Yr
Kód: MNDE-210-BHSKDetailní popis produktu
Technická specifikace: MODEL: P2424HT-24 dotykový USB-C monitor Dell DIAGONÁLNÍ POHLEDNÁ VELIKOST: 60,47 cm (23,8 palce) TYP PANELU: Technologie IPS (In-Plane Switching). POZOROVACÍ ÚHLY: 178° vertikálně/178° horizontální VRSTVA DISPLEJE: Antireflexní úprava předního polarizátoru (3H) tvrdá vrstva MAXIMÁLNÍ PŘEDNASTAVENÉ ROZLIŠENÍ: Full HD (1920 x 1080) při 60 Hz POMĚR STRAN: 16:9 ROZTEČ PIXELŮ: 0,2745 mm x 0,2745 mm PIXEL NA PALEC (PPI): 93 JAS: 300 cd/m2 (typ) KONTRASTNÍ POMĚR: 1 000:1 (typický) TECHNOLOGIE BACKLIGHT: LED systém okrajového osvětlení ČAS REAKCE: 5 ms šedá až šedá (rychlá), 8 ms šedá až šedá (normální) BAREVNÝ GAMUT: 99 % sRGB BAREVNÁ HLOUBKA: Až 16,78 milionu NÍZKÉ MODRÉ SVĚTLO: Ano, ComfortView Plus s certifikací TÜV BEZ BLIKÁNÍ: Ano, bez blikání s certifikací TÜV ROZHRANÍ: 1x HDMI1 (HDCP 1.4) 1x DP 1.2 (HDCP 1.4) 1x RJ45 1x audio linkový výstup (3,5mm jack) 1x USB 3.2 Gen1 Type-C (s až 90W PD) 2x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream (s až 15W PD) 1x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream (s BC1.2 až 10W) NASTAVITELNOST: Výška, otáčení, sklon a sklon NASTAVENÍ VÝŠKY: Až 110,52 mm (4,35 palce) ÚHOL OTOČENÍ:-30°/30° ÚHLY SKLONU:-4°/4° ÚHLY NÁKLONU:-5°/+60° MONTÁŽNÍ ROZHRANÍ VESA: 100 mm x 100 mm DOTYKOVÁ FUNKČNOST: 10bodový dotek pro WinOS a MacOS, 3bodový dotek pro Linux ZVUK: 1x 3W mono SOFTWAROVÁ PODPORA PRODUKTIVITY: DDM s Dell Easy Arrange SLOT BEZPEČNOSTNÍHO ZÁMKU: Ano, na základě bezpečnostního slotu Kensington™ OSTATNÍ: Dell Power Button Sync (DPBS) POŽADOVANÉ NAPĚTÍ: 100 VAC až 240 VAC/50 Hz nebo 60 Hz ± 3 Hz/2,0 A (typ) SPOTŘEBA ENERGIE: 0,3 W (vypnutý režim), 0,5 W (pohotovostní režim), 18 W (zapnutý režim), 190 W (max.) TŘÍDA ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI (STUPNICE A AŽ G): E ROZMĚRY (V x Š x H)-PLNÝ MONITOR: 320,98 mm x 538,80 mm x 248,87 mm, (12,64 palce x 21,21 palce x 9,80 palce) ROZMĚRY (V x Š x H)-POUZE PANEL (PRO MONTÁŽ VESA): 320,98 mm x 538,80 mm x 54,10 mm, (12,64 palce x 21,21 palce x 2,13 palce) HMOTNOST – PLNÝ MONITOR: 7,86 kg (17,33 liber) HMOTNOST – POUZE PANEL (PRO MONTÁŽ VESA): 3,86 kg (8,51 liber) CERTIFIKOVANÉ ENERGY STAR®: Ano VYHOVUJÍCÍ EPEAT: Zlato CERTIFIKOVANÉ TCO: TCO 9 a TCO Certified Edge V SOULADU s RoHS: Ano ROZSAH TEPLOTY: Provoz: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F) ROZSAH VLHKOSTI: Provozní: 10% ~ 80% (bez kondenzace) CO JE ZAHRNUTO: 1x Panel monitoru 1x Stojanová stupačka 1x Základna stojanu 1x Kryt kabelu 1x Napájecí kabel 1x kabel DP 1.2, DP-to-DP (1,8 m) 1x upstream kabel USB 3.2 Gen1 typu C-to-C (1,8 m) 1x USB 3.2 Gen1 typ C-to-A upstream kabel (1,8 m) 1x Průvodce rychlým nastavením 1x Bezpečnostní, environmentální a regulační informace STANDARDNÍ ZÁRUKA: 3letá omezená záruka na hardware se službou Advanced Exchange Service a Premium Panel Exchange.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 22,1" - 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| EAN: | 5397184821367 |
| Pivot: | Ne |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| USB-C: | Ano |
| Určení: | Profesionální |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Barva: | Černá |
| Jas [cd]: | 300 |
| DisplayPort: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Úhlopříčka: | 23,8" |
| Doplňující informace: | repro |
| Širokouhlý: | Ano |
| USB 3.0: | Ano |
| EPREL ID: | 1465328 |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| Integrované reproduktory: | 3 W |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Zakřivení: | Ne |
| Kategorie: | Monitory |
| LAN (RJ-45): | Ano |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Vlastnosti displeje: | Antireflexní |
| Odezva [ms]: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
