Dell Pro 14 Premium PA14250/U5-236V/EVO/16GB/512GB SSD/14"FHD+/IRCAM/FGRPR/3CRP/3CELL/65W/WLAN/VPRO/WIN11PRO/3Y PS PS PS PS PS PS
Kód: NBDE-V9G6JDetailní popis produktu
Premium Dell Pro 14 Premium Dell Pro 14 je nejlehčí a nejtenčí 14palcové portfolio Dell Pro, vyrobené z prémiového 90 # i6per # recyklovaného hořčíku[4], s elegantním designem, který načte váš taška nebo batoh. Dostal o zařízení, které vám vyhovuje. Využijte výjimečného výkonu baterie a výdrže baterie a také výkonnou umělou inteligenci v procesorech Intel® Core ™ Ultra 200V, GPU a CPU. Technické parametry Procesor\t Intel® Core ™ Ultra 5 236V VPRO® (mezipaměť 8 MB, 8 jádra, 8 vláken, až 4,7 GHz, 40 PTOPS NPU), Evo Label Paměť\t 16 GB: LPDDR5X, 8533 MT/S (na palubě) Pevný disk\t 512 GB, M.2 2230, PCIE GEN4 NVME, SSD Zobrazit\t 14", non-dotyk, FHD+1920x1200, 60Hz, IPS, 400 NUB, 100# I6PER# SRGB, AG, Comfview+, nízký výkon, 8MP+IR CAM Grafická karta\t Integrovaná grafika Intel® Arc ™ pro Intel® Core ™ Palmrest\t Čtečka otisků prstů, spolupráce dotyk, WLAN Cam/MIC 8MP HDR + IR fotoaparát s detekcí přítomnosti, rozpoznávání obličeje, TNR, závěrku kamery, mikrofon Optická jednotka Žádný Spojení\t Intel® BE201 Wi-Fi 7 2x2, technologie Bluetooth® 5.4, bezdrátová karta WWAN\t Žádný Klávesnice\t Česká/slovenská baterie pro šetření baterie Mini LED podsvícená klávesnice s nulovým řádem Baterie a napájecí zdroj\t 3-CLL, 60 WH, ExpressCharch ™ schopný, ExpressCharch ™ Boost schopný, 65W AC adaptér, USB typu-C Operační systém\t Windows 11 Pro, Copilot+ PC Anti virus\t Žádný antivirový software Barva\t Hořčík Záruka\t 3y Proupport NBD na místě Připojení USB 3.2 Gen 1 typ-a Thunderbolt ™ 4 s dodáním napájení 3.1 & DisplayPort 2.1 (USB Type-C ™) Slot pro zámek ve tvaru klínu HDMI 2.1 Thunderbolt ™ 4 s dodáním napájení 3.1 & DisplayPort 2.1 (USB Type-C ™) Global Headset Jack Možnost zásobníku SIM karty Rozměry a hmotnost Rozměry Výška (přední část): 16,55 mm (0,65 palce.) Výška (zadní): 17,19 mm (0,68 palce.) Výška (max): 17,95 mm (0,70 palců) Hloubka: 208,93 mm (8,23 palce) Šířka: 295,64 mm (11,64 in.) Hmotnost\t Počáteční hmotnost: 1,07 kg Slovenská republika: Technická podpora Dell: +421 2 5750 83 03 Dell Proupport Hotline: +421 2 5750 69 81 Česká republika: Technická podpora Dell: +420 225 772 711 Společnost Dell Proupport Česká republika: +420 225 772 969Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 2.56 kg |
| EAN: | 5397184931639 |
| USB 3.x: | Ano |
| Počet pevných disků: | 1 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Modem (4G (LTE)/5G): | Voliteľné |
| Barva: | Černá |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Čtečka smart karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Dokovací konektor: | Ano |
| Kategorie: | Notebooky |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| LAN (RJ-45): | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro, Copilot+ PC, Windows 11 Pro |
| Typové označení / Modelová řada: | Dell Pro Premium |
| TPM modul: | Ano |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Max. výdrž baterie [hod]: | 20 |
| Uhlopříčka: | 14" |
| Kapacita paměti [GB]: | 32 |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti: | LPDDR5xX |
| Typ procesoru: | Intel Ultra 5 |
| Typ úložiště: | SSD |
| Další porty: | Thunderbolt |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Typ notebooku: | Ultrabook |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Frekvence paměti [MHz]: | 8533 |
| Určení: | Kancelářský |
| DisplayPort: | Ne |
| Pomer strán: | 0,673611111111111 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
