Dell Pro 27 plus QHD USB-C Hub Monitor-P2725DE
Kód: MNDE-210-BQSZDetailní popis produktu
ZobrazitViditelná úhlopříčka: 27"Typ PANAL: Technologie přepínání v rovině (IPS)Povrch displeje obrazovky: Anti-reflexní s tvrdostí Úpravou 3HMaximální přednastavené rozlišení: 2560 x 1440 při 100 HzÚhel pozorování: 178/178Pixel Spit: 0,2321 mm x 0,2321 mmPixely na palec (PPI): 109Kontrastní poměr: 1,500: 1Poměr stránky: 16: 9Jas: 350 CD/M2Doba odezvy: 5 ms (rychlý režim)Připojení1x DP 1.4 (HDCP1.4) (podporuje až 2 560 × 1 440 100 Hz)1x Displayport (Out) Port s MST (HDCP 1.4)1x port HDMI (HDCP1.4) (podporuje až do QHD 2 560 × 1 440 100 Hz TMD, jak je nastaveno v HDMI 2.1)1x USB-C, 5 Gbps, zdrojový port (displayport 1.4 Alternativní režim, doručení napájení až 90 W)2x USB, 5Gbps, USB-A, Porty pro externí zařízení1x RJ45Rychlý přístup1x USB, 5Gbps, USB-A, Port pro externí zařízení1x USB-C, 5Gbps, port pro externí zařízeníRozměryVýška se stojanem: 385,70 mm-535,70 mmŠířka se stojanem: 612,50 mm Hloubka se stojanem: 192.16 mmVýška bez stánku: 356,55 mmŠířka bez stánku: 612,50 mmHloubka bez stánku: 49,99 mmHmotnost (pouze monitor-pro zavěšení VESA): 4,60 kgHmotnost (včetně balení): 6,59 kgNapájeníPožadované napětí: 100 V AC až 240 V AC (50/60 Hz)Spotřeba energie během normálního provozu: 19,60 WSpotřeba energie v pohotovostním/režimu spánku: 0,3 WTeplotní rozsahMin Provozní teplota: 0 ° CMaximální provozní teplota: 40 ° CProvozní rozsah vlhkosti10-80# I6PER# (nekondenzing)PřizpůsobováníNastavitelný stojan na výšku 150 mmNakládání-5 ° až 21 °Otočení-45 ° na 45 °Pivot-90 ° až 90 °Připevnění Vesa-100 x 100 mmZárukaTyp: 3letá pokročilá výměna a výměna panelůSlužba panelu Premium Panel ExchangePanel Premium Exchange Dell Premium umožňuje výměnu bezplatného monitoru v době omezené hardwarové záruky, i když najdete jediný vadný světelný pixel.Advanced Exchange Service ServiceTento monitor je dodáván se službou Advanced Exchange Service Service Service Three-Aear. V případě potřeby vám bude zašle výměnný monitor příští pracovní den během tříleté omezené hardwarové záruky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 8.52 kg |
| EAN: | 5397184962480 |
| USB 3.0: | Ano |
| LAN (RJ-45): | Ano |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Pivot: | Ano |
| Kategorie: | Monitory |
| Jas [cd]: | 350 |
| Doplňující Informace: | 100/120 Hz |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| EPREL ID: | 2173563 |
| Určení: | Profesionální |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| USB-C: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Zakřivení: | Ne |
| Max. rozlišení: | 2560x1440 QHD |
| Širokouhlý: | Ano |
| Energetická třída: | E |
| DisplayPort: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Odezva [ms]: | 5 |
| Integrované reproduktory: | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
