DELL Pro E2726DS 27" QHD 100Hz IPS 5ms 300cd PIVOT DP HDMI Repro 3Yr
Kód: MNDE-210-BTQBDetailní popis produktu
Dell Pro 27 QHD Monitor-E2726DS Získejte základní funkce pro zvýšení produktivity s tímto 27palcovým, výškově nastavitelným QHD monitorem s certifikací TÜV Rheinland® pro 3hvězdičkové pohodlí očí. Displej Viditelná úhlopříčka: 27.00 palce Typ panelu: In-plane Switching (IPS) Technology Povrch displeje obrazovky: Antireflexní úprava (3H) Rozhraní pro montáž plochého monitoru: Montážní otvory VESA 100 mm × 100 mm Maximální přednastavené rozlišení: 2560 x 1440 při frekvenci 100 Hz Pozorovací úhel: 178° svisle/178° vodorovně Rozteč pixelů: 0.23310 mm × 0.23310 mm Pixely na palec (P1)0: 10 Poměr stran: 16:9 Podsvícení: LED Jas: 300 cd/m2 (obvykle) Doba odezvy: 8 ms v NORMÁLNÍM režimu, 5 ms v RYCHLÉM režimu Reproduktory: 2x 2W TCO Certified: Ano Konektivita 1x Display. 1x HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 2560 x 1440, 100 Hz as specified in HDMI 1.4) Napájení Požadované napětí: 100 až 240 V stř./50 Hz nebo 60 Hz Spotřeba energie při běžném provozu: 21,5 W (režim zapnuto) Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,3 W Šasi Naklápění: –5° až 21° Nastavitelnost výšky: 130 mm Otočení:-173°/+1 stojan 1x Napájecí kabel 1x HDMI kabel 1.80 m Průvodce rychlým nastavením Bezpečnostní informace a předpisy a informace o vlivu na životní prostředí Záruka Typ: Tříletá výměnná servisní služba Base Advanced Exchange Service Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 7.14 kg |
| EAN: | 5397321028833 |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Max. rozlišení: | 2560x1440 QHD |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Jas [cd]: | 300 |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Integrované reproduktory: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Určení: | Kancelářský |
| DisplayPort: | Ano |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Zakřivení: | Ne |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Kategorie: | Monitory |
| Širokouhlý: | Ano |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Barva: | Černá |
| Doplňující informace: | repro |
| Odezva [ms]: | 5 |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| EPREL ID: | 2461244 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
