DELL S2425HSM 23,8" /1920x1080 144Hz/1500:1/4ms/2x HDMI/Pivot/3Yr
Kód: MNDE-210-BSZDDetailní popis produktu
S2425HSM Anti-glare Eye Comfort Technology Low Blue Light Flicker-free Cable Lock Slot BFR Free PVC Free Arsenic-free Glass Mercury-free sRGB Displej Viditelná úhlopříčka: 23,8 Typ panelu: IPS Povrch displeje obrazovky: Anti-glare 2 1080 at 144Hz Pozorovací úhel: 178/178 Rozteč pixelů: 0.27450 mm x 0.27450 mm Pixely na palec (PPI): 93 Kontrastní poměr: 1,500:1 Poměr stran: 16:9 Jas: 30 Doba odezvy: 1 ms MPRT, 4 ms Extreme Mode (GTG), 5 ms GTG (Fast), 8 ms GTG. Šířka se stojanem: 537,64 mm Hloubka se stojanem: 191,82 mm Výška bez stojanu: 313,73 mm Šířka bez stojanu: 537,64 mm Hloubka bez stojanu: 58,72 mm Hmotnost (pouze monitor – na zavěšení VE0 5,01 kg Napájení Požadované napětí: 100 V AC až 240 V AC Spotřeba energie při běžném provozu: 14,30/Max. 39 W Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,5 W Rozsah teplot Min Operating Temperature: 0°C až 40°C Max Operating Temperature: -20°C až 60°C Rozsah provozní vlhkosti 10 % až 80 % (bez kondenzace) Naklonění:-5° až 21° Otáčení:&30° až 30° Pivot: +/-90° Vesa uchycení: 100 × 100 Obsah balení: Monitor, Stojánek, QR karta, Bezpečnostní, environmentální a regulační informace Záruka Typ: 3letý Advanced Exchange Service a Premium Panel Exchange Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware iv případě, že naleznete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 22,1" - 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 6.66 kg |
| EAN: | 5397184962978 |
| DisplayPort: | Ne |
| EPREL ID: | 2395569 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Jas [cd]: | 300 |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Odezva [ms]: | 4 |
| Barva: | Černá |
| Úhlopříčka: | 24" |
| HDMI: | Ano |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Kategorie: | Monitory |
| Doplňující Informace: | 144 Hz |
| Vlastnosti displeje: | Antireflexní |
| USB-C: | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Integrované reproduktory: | Ano |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Určení: | Do domácnosti |
| Doplňující informace: | repro |
| Synchronizační technologie: | FreeSync |
| Širokouhlý: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Zakřivení: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
