DELL S2725DSM 27" IPS /QHD/144Hz/1500:1/350cd/1ms/1x HDMI/1x DP/Pivot/3Y
Kód: MNDE-210-BSVNDetailní popis produktu
Experience sharper detaily a fluid motion s tímto 27-inch QHD monitor. Featuring a 144Hz refresh rate, bud-in speakers, a TÜV 4-star certifikát pro oko komfort. Flicker-free Low Blue Light BFR Free PVC Free Eye Comfort Technology Cable Lock Slot Arsenic-free Glass Mercury-free Displej Viditelná úhlopříčka: 27" Typ panelu: IPS Povrch displeje obrazovky: Anti-glare Maximální přednastavené rozlišení: 246 Hz úhel: 178/178 Rozteč pixelů: 0.23310 mm Pixely na palec (PPI): 109 Kontrastní poměr: 1,500:1 Poměr stran: 16:9 Jas: 350 Doba odezvy: 1 ms MPRT, 4 ms GTG, Extrem GTG Konektivita 1 HDMI (HDCP1.4) (Support up to 2560 x 1440 144Hz, VRR as specified in HDMI2.1 (TMDS)) 1 DisplayPort 1.4 (HDCP1.4) Rozměry Výška se stojanem: 500.13 mm Šířka: stojanu: 355.98 mm Šířka bez stojanu: 611.34 mm Hloubka bez stojanu: 58,87 mm Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 4,34 kg Hmotnost (se stojanem): 6,39 kg Napájení Požadované napětí: 100V AC to 240V AC Spotřeba energie při běžném provozu: 21,40 Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0 40°C Max Operating Temperature:-20°C až 60°C Rozsah provozní vlhkosti 10 % až 80 % (bez kondenzace) Přizpůsobení Výškově nastavitelný stojan: 110 mm Naklonění :-5° to 21° Otáčení: 30° to 3 100 x 100 Záruka Typ: 3letý Advanced Exchange Service a Premium Panel Exchange Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware iv případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnost: | 8.26 kg |
| EAN: | 5397184962992 |
| Odezva [ms]: | 4 |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Integrované reproduktory: | Ano |
| Jas [cd]: | 350 |
| Synchronizační technologie: | FreeSync |
| Doplňující informace: | repro |
| Max. rozlišení: | 2560 x 1440 WQHD |
| HDMI: | Ano |
| Určení: | Do domácnosti |
| Širokouhlý: | Ano |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Kategorie: | Monitory |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Barva: | Stříbrná |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Zakřivení: | Ne |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| EPREL ID: | 2391653 |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Doplňující Informace: | 144 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| DisplayPort: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
