Dell Alienware AW2725QF/27"/IPS/4K UHD/180Hz/0,5 ms/Black/3yr
Kód: DLL210BNHTDetailní popis produktu
Technologie podsvícení: LEDTechnologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 27
Rozlišení displeje: 3840 × 2160
Doba odezvy (ms): 1
Obnovovací frekvence (Hz): 360
Jas (cd/m2): 400
Kontrast (: 1): 1000
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 9
Výbava a funkce: domácnost; Flicker-Free; HDR; stylový
Herní monitor: ano
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: pivot (otáčení panelu); Power Delivery (napájení ntb skrz USB-C); výškové nastavení
Připojení: DisplayPort; HDMI; USB; USB-C
Spotřeba energie (W): 26
Energetická třída 2021: G
Prohnutý monitor: ne
Provedení výrobku: černá barva
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 7.150
Výška (cm): 40.88
Šířka (cm): 61.14
Hloubka (cm): 24.37
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 7.150
Výška (cm): 40.88
Šířka (cm): 61.14
Hloubka (cm): 24.37
EAN: 5397184821787
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 27", 3840 × 2160,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 1ms, jas 400cd/m2, kontrast 1000: 1,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 5397184821787 |
| Barva: | černá barva |
| DisplayPort: | Ano |
| Úhlopříčka: | 27" |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Kategorie: | Monitory |
| USB-C: | Ano |
| Jas [cd]: | 1000 |
| Širokouhlý: | Ano |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Vlastnosti displeje: | Antireflexní |
| USB 3.0: | Ano |
| Zakřivení: | Ne |
| Synchronizační technologie: | G-Sync kompatibilní |
| Integrované reproduktory: | Ne |
| Max. rozlišení: | 3840 x 2160 4K UltraHD |
| Webkamera: | Ne |
| Určení: | Herní |
| Odezva [ms]: | 0,5 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| EPREL ID: | 2046406 |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Pivot: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
