DELL Alienware 32 4K QD-OLED Gaming Monitor-AW3225QF-80.32cm
Kód: DLL210BLLVDetailní popis produktu
Technologie podsvícení: OLEDTechnologie panelu: QD-OLED
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 31.6
Rozlišení displeje: 3840 × 2160
Doba odezvy (ms): 0.03
Obnovovací frekvence (Hz): 240
Jas (cd/m2): 1000
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 9
Výbava a funkce: domácnost; Flicker-Free; stylový
Herní monitor: ano
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: filtr modrého světla; G-Sync; pivot (otáčení panelu)
Připojení: DisplayPort; HDMI; USB; USB-C
Spotřeba energie (W): 42.5
Energetická třída 2021: G
Prohnutý monitor: ano
Provedení výrobku: černá barva, bílá barva
První herní monitor 4K QD-OLED na světě
Ztraťte se ve vizuálně úžasných světech, protože rozlišení 4K oživí vaši hru.
Vynikající zobrazení díky technologii Quantum Dot
Uvolněte plný potenciál pozoruhodné čistoty technologie QD-OLED, vysoké čistoty barev, výjimečně vykreslených tmavých scén a eliminace haloingu kolem světel.
Bez technologie QD-OLED versus s technologií QD-OLED
Neuvěřitelné HDR s Dolby Vision
Nekonečný kontrastní poměr, Dolby Vision a VESA DisplayHDR True Black 400 vytvářejí větší vizuální hloubku a ohromující rozsah tmavých až světlých barev v každé scéně.
Zakřivený displej 1700R
Zakřivená obrazovka 1700R, navržená tak, aby zobrazovala vaši hru v přirozenějším zážitku ze sledování, zachycuje periferní vidění.
Barevný výkon
Ať už profesionálně upravujete video a obrázky, hrajete hry nebo vyvíjíte své vlastní, užijete si bohaté 99,0% pokrytí DCI-P3.
Vizuály věrné životu
Zachyťte realistické nuance s přesností Delta E < 2.
Hra delší
Zažijte snížené namáhání očí a zvýšenou přesnost barev s ComfortView Plus, který obsahuje integrovaný hardware s technologií obrazovky s nízkým modrým světlem.
Maximalizované hraní na konzoli
Zapojte svou kompatibilní herní konzoli nové generace s HDMI 2.1 FRL, abyste dosáhli rozlišení 4K při 120 Hz [2] . Užijte si plynulé hraní bez zpoždění s proměnnou obnovovací frekvencí a automatickým režimem nízké latence.
Zvyšte své ponoření díky kompatibilitě eARC připojením k reproduktorům a soundbarům Dolby Atmos.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 8.940
Výška (cm): 58.28
Šířka (cm): 71.55
Hloubka (cm): 30.57
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 14.000
Výška (cm): 55.00
Šířka (cm): 85.00
Hloubka (cm): 25.00
EAN: 5397184821640
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 31.6", 3840 × 2160,OLED podsvícení, QD-OLED panel, doba odezvy 0.03ms, jas 1000cd/m2, kontrast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| EAN: | 5397184821640 |
| Barva: | černá barva, bílá barva |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Kategorie: | Monitory |
| Synchronizační technologie: | G-Sync kompatibilní, FreeSync |
| Vlastnosti displeje: | Antireflexní |
| Doplňující Informace: | 240 Hz |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Úhlopříčka: | 32" |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Pivot: | Ne |
| EPREL ID: | 1830139 |
| Určení: | Herní |
| Webkamera: | Ne |
| Technologie zobrazení (panel): | OLED |
| Integrované reproduktory: | Ne |
| Max. rozlišení: | 3840 x 2160 4K UltraHD |
| USB-C: | Ano |
| USB 3.0: | Ano |
| Jas [cd]: | 1000 |
| Odezva [ms]: | 0,03 |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Barva: | Vícebarevný |
| HDMI: | Ano |
| Širokouhlý: | Ano |
| DisplayPort: | Ano |
| Zakřivení: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
