DELL Video Conferencing Monitor P2424HEB 23.8" IPS 1920x1080 FHD 1000:1 5ms 250cd HDMI/DP/USB/CAM/Repro 3Y
Kód: DLL210BKVCDetailní popis produktu
Technologie podsvícení: LEDTechnologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 23.8
Rozlišení displeje: 1920 × 1080
Doba odezvy (ms): 5
Obnovovací frekvence (Hz): 60
Jas (cd/m2): 250
Kontrast (: 1): 1000
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 9
Výbava a funkce: domácnost; kancelář; stylový
Herní monitor: ne
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: integrované reproduktory; pivot (otáčení panelu); Power Delivery (napájení ntb skrz USB-C); výškové nastavení; webkamera
Připojení: DisplayPort; HDMI; sluchátkový výstup; USB; USB-C
Spotřeba energie (W): 15.5
Prohnutý monitor: ne
Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva
Dell P2424HEB
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" disponuje Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Nabízí jas 250 cd/m2, kontrastní poměr 1000 : 1 a dobu odezvy 8 ms. Příjemné jsou i pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. K dispozici jsou také tři porty USB 3.0 a dva porty USB-C, z nichž jeden kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 90 W. Dále je vybaven konferenční 4Mpx webkamerou, IR kamerou s podporou Windows Hello, vestavěnými stereo reproduktory s celkovým výkonem 10 W a dvojicí mikrofonů. Díky technologii Daisy Chain lze jednoduše propojit více monitorů a připojit je k počítači jediným kabelem. Monitor je certifikován pro použití s platformami Microsoft Teams a Zoom. V neposlední řadě jistě potěší funkce Pivot, výškově nastavitelný podstavec s minimalistickým designem a originální kloub, díky kterému lze monitor naklánět či otáčet.
Součástí balení je DisplayPort, USB a USB-C kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo 225 308 649, popř. mobil 778 440 533, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 23,8"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 8 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort vstup, 1× DisplayPort výstup, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 2× USB-C 3.2 Gen1, 1× RJ-45, 1× 3,5 mm kombinovaný port sluchátek a mikrofonu
Barva: černá–stříbrná
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 6.080
Výška (cm): 40.16
Šířka (cm): 53.80
Hloubka (cm): 18.50
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 8.420
Výška (cm): 55.00
Šířka (cm): 72.00
Hloubka (cm): 25.00
EAN: 5397184657041
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 23.8", 1920 × 1080 Full HD,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 5ms, jas 250cd/m2, kontrast 1000: 1,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 22,1" - 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| EAN: | 5397184657041 |
| Barva: | černá barva, stříbrná barva |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| LAN (RJ-45): | Ano |
| USB 3.0: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Úhlopříčka: | 23,8" |
| Barva: | Černá |
| EPREL ID: | 1378986 |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Odezva [ms]: | 5 |
| Vlastnosti displeje: | Antireflexní |
| Integrované reproduktory: | Ano |
| Širokouhlý: | Ano |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Kategorie: | Monitory |
| Zakřivení: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Určení: | Kancelářský |
| Pivot: | Ano |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Jas [cd]: | 250 |
| Doplňující informace: | repro |
| DisplayPort: | Ano |
| HDMI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
