DELL P3424WEB 34" Curved Conferencing Monitor IPS, 3440x1440, 21:9, 1000:1, 300cd, 5ms, DP, HDMI, LAN, USB-C Hub, Black
Kód: DLL210BFOBDetailní popis produktu
Technologie podsvícení: LEDTechnologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 34.14
Rozlišení displeje: 3440 × 1440
Doba odezvy (ms): 5
Obnovovací frekvence (Hz): 60
Jas (cd/m2): 300
Kontrast (: 1): 1000
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 21 : 9
Výbava a funkce: domácnost; kancelář; stylový
Herní monitor: ne
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: integrované reproduktory; pivot (otáčení panelu); Power Delivery (napájení ntb skrz USB-C); výškové nastavení; webkamera
Připojení: DisplayPort; HDMI; USB; USB-C
Spotřeba energie (W): 31.5
Energetická třída 2021: F
Prohnutý monitor: ano
Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva
Dell P3424WEB
Prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 34,14" disponující rozlišením 3440 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 21 : 9. Nabízí jas 300 cd/m2, kontrastní poměr 1000 : 1, dobu odezvy 8 ms a pokrytí 99 % sRGB barevné palety. Pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně zaručí skvělou viditelnost z jakéhokoliv úhlu. K dispozici je ethernetový RJ-45 port, tři porty USB 3.0 (1× podpora Battery Charging 1.2) a dva porty USB-C, z nichž jeden kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 90 W. Dále je vybaven konferenční 4Mpx webkamerou, IR kamerou s podporou Windows Hello, stereo reproduktory s celkovým výkonem 10 W a dvojicí mikrofonů. Monitor je certifikován pro použití s platformami Microsoft Teams a Zoom. Zajisté potěší také otočný podstavec a výšková stavitelnost.
Součástí balení je DisplayPort, USB-C a USB kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo 225 308 649, popř. mobil 778 440 533, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 34,14"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 8 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 2× USB-C 3.2 Gen1, 1× RJ-45, 1× combo port sluchátek a mikrofonu
Barva: černá–stříbrná
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 10.830
Výška (cm): 44.58
Šířka (cm): 81.56
Hloubka (cm): 24.22
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 15.840
Výška (cm): 55.00
Šířka (cm): 95.00
Hloubka (cm): 25.00
EAN: 5397184657072
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 34.14", 3440 × 1440,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 5ms, jas 300cd/m2, kontrast 1000: 1,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nad 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 5397184657072 |
| Barva: | černá barva, stříbrná barva |
| Úhlopříčka: | 34" |
| Širokouhlý: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Určení: | Kancelářský |
| LAN (RJ-45): | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Max. rozlišení: | 3440x1440 UWQHD |
| Odezva [ms]: | 5 |
| VGA (D-SUB): | Ne |
| Integrované reproduktory: | Ano |
| Barva: | Černá |
| EPREL ID: | 1378998 |
| DisplayPort: | Ano |
| Zakřivení: | Ano |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| Jas [cd]: | 300 |
| Kategorie: | Monitory |
| Webkamera: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Technologie zobrazení (panel): | IPS |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Doplňující informace: | zvukový výstup |
| USB 3.0: | Ano |
| Pomer strán: | 0,88125 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
