DELL E2425HM 23.8"; VA FHD 100Hz, 5ms, 250cd, 3000:1, HDMI, DP, VGA, 3Yr
Kód: DLL210BRDNDetailní popis produktu
Technologie podsvícení: LEDTechnologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 24
Rozlišení displeje: 1920 × 1080
Doba odezvy (ms): 5
Obnovovací frekvence (Hz): 100
Jas (cd/m2): 250
Kontrast (: 1): 1000
Barevná hloubka (bit): 8
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 9
Výbava a funkce: domácnost; kancelář; stylový
Herní monitor: ne
Herní: NE
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: širokoúhlý monitor
Připojení: DisplayPort; HDMI; VGA
Spotřeba energie (W): 14.3
Energetická třída 2021: D
Prohnutý monitor: ne
Provedení výrobku: černá barva
Dell Pro E2425HM – minimalistický design, maximální produktivita
Monitor Dell Pro E2425HM vám poskytne komfortní plochu a ostrý obraz pro každodenní práci a produktivitu. Displej s úhlopříčkou 23,8" produkuje obraz v rozlišení Full HD, díky čemuž je obsah na displeji ostrý, jasný a dobře čitelný. Ve spojení s IPS panelem si dopřejete bohaté barvy a obraz bez zkreslení i při pohledu ze stran.
Obnovovací frekvence 100 Hz podporuje plynulejší pohyb a posouvaní obrazu, co vede k lepším zážitkům ze sledování a bez rušivého blikání. Díky technologií ComfortView Plus dochází k výrazně snížené intenzitě modrého světla, což vede k ochrání oči při dlouhodobém sledování displeje. Monitor Dell Pro E2425HM je vybaven konektory HDMI, DisplayPort a VGA pro jednoduché připojení nové i starší PC sestavy.
Dell Pro E2425HM
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" disponující Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Nabízí jas 250 cd/m2, kontrastní poměr 1000 : 1, dobu odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Použitá technologie IPS poskytuje široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Připojení je velice snadné díky VGA, HDMI a DisplayPort konektorům. Monitor nabízí také možnost montáže na stěnu díky VESA uchycení.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 23,8"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× DisplayPort, 1× HDMI, 1× VGA
Barva: černá
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 2.810
Výška (cm): 41.23
Šířka (cm): 53.86
Hloubka (cm): 17.10
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 4.900
Výška (cm): 40.00
Šířka (cm): 61.00
Hloubka (cm): 11.50
EAN: 5397184962428
Záruční doba: 36 měsíců
Monitor 24", 1920 × 1080 Full HD,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 5ms, jas 250cd/m2, kontrast 1000: 1,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 22,1" - 24" |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.74 kg |
| EAN: | 5397184962428 |
| Barva: | černá barva |
| VGA (D-SUB): | Ano |
| Doplňující informace: | 75Hz |
| Určení: | Kancelářský |
| Dotykové ovládání: | Ne |
| Pomer strán: | 0,672916666666667 |
| Doplňující Informace: | 100 Hz |
| HDMI: | Ano |
| Max. rozlišení: | 1920 x 1080 FullHD |
| Úhlopříčka: | 23,8" |
| Vlastnosti displeje: | Matný |
| EPREL ID: | 2192921 |
| Pozorovací úhly: | 178/178 |
| Zakřivení: | Ne |
| Barva: | Černá |
| DisplayPort: | Ano |
| Kategorie: | Monitory |
| Technologie zobrazení (panel): | VA |
| Montáž na stenu (VESA): | Ano |
| Jas [cd]: | 250 |
| Širokouhlý: | Ano |
| Integrované reproduktory: | Ne |
| Odezva [ms]: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
