TM 33
Kód: 53374Detailní popis produktu
Absorpční minibary řady TM jsou oblíbenou volbou pro hotelové pokoje a zasedací místnosti. Díky tichému chodu absorpčního chladicího systému nebudou vaše hosty rušit. Minibar je vybaven vnitřním LED osvětlením, které se rozsvítí při otevření dveří. Zařízení lze snadno zabudovat do stávajícího interiéru. Vybírejte mezi modely v různých velikostech s plnými nebo prosklenými dveřmi.absorpční chladicí systém|plochý integrovaný výparník|tichý provoz|nízká spotřeba energie|plné dveře, lze měnit otevírání|nastavitelné police, také ve dvířkách|vnitřní LED osvětlení|zámek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců záruka včetně práce a ND |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 5708181737603 |
| Hrubá / čistá váha: | 17 / 12 kg |
| Exteriér: | Černá |
| Interiér: | ABS, RAL7005 |
| Přepravní kontejner 40 stop: | 500 ks |
| GTIN / EAN: | 5708181737603 |
| Počet a typ dveří: | 1 křídlové prosklené dveře |
| Počet a typ polic: | 1 roštové police černé |
| Maximální zatížení polic: | 10 kg/m² |
| Rozměr polic: | 322x125 |
| Teplotní rozsah: | 0 až +10 °C |
| Hrubý / čistý objem: | 28 / 26 l |
| Nožky / nohy: | 4 nastavitelné nožky |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Typ odtávání: | Automatické |
| Typ chladiva: | NH3 |
| Množství chladiva: | 70 g |
| Příkon: | 50 W |
| Napětí / Frekvence: | 220-240/50 V/Hz |
| Vnější rozměry (ŠxHxV): | 402 x 438.3 x 500 mm |
| Vnitřní rozměry (ŠxHxV): | 312 x 225 x 395 mm |
| Rozměry balení (ŠxHxV): | 450 x 470 x 540 mm |
| Barva polic: | Černá |
| Klimatická třída: | N |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Zámek: | Ano |
| Typ chlazení: | Absorpční |
| Termometr: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| EPREL No: | 1989756 |
| Roční spotřeba: | 188 kWh/rok |
| Denní spotřeba: | 0.52 kWh/24h |
| EEI: | 244.8 % |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
